Автор Тема: Соседи по Европейской 3/1  (Прочитано 364004 раз)

Оффлайн Sun

• Jr. Member
  • **
  • Рейтинг: +7/-0
    • Просмотр профиля
Re: Соседи по Европейской 3/1
« Ответ #1140 : ???? 23, 09, 2016, 09:22:52 am »

Скинути дійсно легше. Але НАМ треба якось виходити з цього стану. Я повторю, що незадоволені будуть завжди. Що з цим робити? Мені збільшили площу, я попросив розділити і все. Проблем не було. Може не там шукаєте проблему?

Ну, Ви ж розумієте, що така ситуація, коли одного місяця пишуть в платіжці одне, іншого - вже дві платіжки, а не одна - не нормальна для серйозної установи  ;)  Яким чином так зробили? Бо хтось попросив? А якщо хтось попросить внести у  площу квартири частину загального коридору - буде ще одна платіжка? Проблема в тому, що все має робитися на законних підставах, а не так, як схотілося комусь у ЖЕКу чи поза ним.

Оффлайн contra

• Jr. Member
  • **
  • Рейтинг: +8/-0
    • Просмотр профиля
« Ответ #1141 : ???? 23, 09, 2016, 09:51:06 am »
А взагалі - так звана ініціативна група є в природі? Може й не бути...
Ну а те що на так званий  ЖЕК в кожного окремого мешканця можуть бути і є скарги та нарікання - цілком логічно і закономірно. Люди ж різні.. Але це не є підставою послати всіх у вільне плавання, бо комусь взападло дослухатися до скарг та нарікань... Тіпа ми білі і пухнасті, а ви всі бяка...
Может просто их достали долги по оплате и постоянные жалобы в разные инстанции. К ним приходят с этими жалобами. Всегда и везде будут недовольные. В целом ЖЭК работает. Возможно не идеально, но идеала не бывает. Я не против ОСББ в принципе, но не таким способом и не в такой обстановке. А то получится, что подняли бучу, отказались от ЖЭКа, а платить стали больше и услуги хуже. Тут или всем зданием (3а, 3б, 3в) переходить надо или ждать хотя бы окончания стройки. Иначе могут быть реальные проблемы с коммуникациями, допусками и прочее. Та же канализация вроде как общая. Высказать недовольство и писать жалобы, рассказывая как и что надо делать это одно, а сделать реально совсем другое. Например, платить зарплаты сантехнику, электрику, уборщице, за лифт, канализацию, придомовую территорию, асфальт и пр. с 80 квартир или с 800 (или сколько там у нас квартир в смарагдовом) есть разница, а кто-то не будет платить и как тогда быть? На всех остальных распределять? Вон с консьержами не можем разобраться, а тут целое хозяйство. И кто всем этим будет заниматься? Мне не нравится сам факт, что кто-то себя считает старшим по дому, а жильцы об этом не в курсе.
Ну, а в ЖЭКе тоже люди работают. И живут в нашем городке.
Вопрос важный, но его не на эмоциях надо решать, а все просчитать и продумать.

Однозначно, що більше платників (мешканців, квартир), то дешевше.
Стосовно, що хтось вважає себе головним в будинку - це не факт, це лише зі слів заінтересованої особи (ЖЕКу). Я не знаю, чи є хтось насправді такий, хто вважає себе головним. Якщо є - то непорядок, однозначно. А якщо такого нема і це лише зі слів заінтересованої особи? Може, хай заінтересована особа скаже, хто цей головний? Самому цікаво.. Можливо "головний" навіть і не підозрює, що він головний.
А Ви не вважаєте, що несплата за утримання будинку (тіпа квартплата) є своєрідним виявом протесту, щоб до ЖЕКу дійшло (звісно є й такі, яким взападло платити), шо ЖЕК не для простого тупо косіння бабла і ніфіганероблення, а що це взаємний діалог, а не якийсь там монолог - ну ви там базікайте, а нам своє (не)робити. Мене наприклад дуже напрягло збільшення житлплощи - і мова не в якихось там 20 грн, а просто тому, що "гроші дуже потрібні". І якщо я сьогодні попрошу розділити на дві квитанції, а завтра розділять без мене ще щось на три квитанції, бо "гроші треба".
Це не дитсадок. Має бути відповідальне ставлення і шанобливе з обох боків.
Проблема вдарила як грім з неба - неочікувано. І без пояснень. А повісили лише тупу відмазку, зробивши винуватцем якусь таку ініціативну групу.
І взагалі, перш ніж ламати списи, варто заслухати так званий ЖЕК.
І погоджуюся, що проблема справді серйозна.
Якщо ЖЕКу не хочуть платити, навіть не уявляю, як будуть платити у вільному плаванні.
Моя хата скраю не катить, бо у хаті страждає один, а у багатоквартирному будинку всі.

Оффлайн lisen0k.orange

• Full Member
  • Рейтинг: +8/-4
    • Просмотр профиля
« Ответ #1142 : ???? 23, 09, 2016, 09:57:44 am »
Может просто их достали долги по оплате и постоянные жалобы в разные инстанции. К ним приходят с этими жалобами. Всегда и везде будут недовольные. В целом ЖЭК работает. Возможно не идеально, но идеала не бывает. Я не против ОСББ в принципе, но не таким способом и не в такой обстановке. А то получится, что подняли бучу, отказались от ЖЭКа, а платить стали больше и услуги хуже. Тут или всем зданием (3а, 3б, 3в) переходить надо или ждать хотя бы окончания стройки. Иначе могут быть реальные проблемы с коммуникациями, допусками и прочее. Та же канализация вроде как общая. Высказать недовольство и писать жалобы, рассказывая как и что надо делать это одно, а сделать реально совсем другое. Например, платить зарплаты сантехнику, электрику, уборщице, за лифт, канализацию, придомовую территорию, асфальт и пр. с 80 квартир или с 800 (или сколько там у нас квартир в смарагдовом) есть разница, а кто-то не будет платить и как тогда быть? На всех остальных распределять? Вон с консьержами не можем разобраться, а тут целое хозяйство. И кто всем этим будет заниматься? Мне не нравится сам факт, что кто-то себя считает старшим по дому, а жильцы об этом не в курсе.
Ну, а в ЖЭКе тоже люди работают. И живут в нашем городке.
Вопрос важный, но его не на эмоциях надо решать, а все просчитать и продумать.

Поддерживаю на все сто! Тут проблема всем собраться на собрание и решить, сколько платить консьержу, а с ОСББ почему-то некоторым кажется, что все само собой решится. Для того, чтобы взять и отказаться от того, что есть, нужно предоставить проект того, что будет взамен.

Оффлайн Alex

• Jr. Member
  • **
  • Рейтинг: +6/-0
    • Просмотр профиля
« Ответ #1143 : ???? 23, 09, 2016, 10:01:32 am »
Ну, Ви ж розумієте, що така ситуація, коли одного місяця пишуть в платіжці одне, іншого - вже дві платіжки, а не одна - не нормальна для серйозної установи  ;)  Яким чином так зробили? Бо хтось попросив? А якщо хтось попросить внести у  площу квартири частину загального коридору - буде ще одна платіжка? Проблема в тому, що все має робитися на законних підставах, а не так, як схотілося комусь у ЖЕКу чи поза ним.

Згоден, що треба на законних підставах. Абсолютно. Але з цим треба розбиратись і якщо є підстави, то треба звертатись до ЖЕКу з реальними документами

Оффлайн Alex

• Jr. Member
  • **
    • Просмотр профиля
« Ответ #1144 : ???? 23, 09, 2016, 10:36:05 am »
А Ви не вважаєте, що несплата за утримання будинку (тіпа квартплата) є своєрідним виявом протесту ...

Ну, якщо я буду так протестувати проти ціни на газ в опалювальний період, то мені здається всім той протест буде пофігу.
А платити більше тисячи грн тільки щоб снігу в квартирі не було це не дуже приємно.

І взагалі, перш ніж ламати списи, варто заслухати так званий ЖЕК.
І погоджуюся, що проблема справді серйозна.
Якщо ЖЕКу не хочуть платити, навіть не уявляю, як будуть платити у вільному плаванні.
Моя хата скраю не катить, бо у хаті страждає один, а у багатоквартирному будинку всі.

Ну і я ж про те, що треба дуже обережно і зважено до цього питання підходить.
Але я боюсь, що на збори знову прийде не більше третини мешканців.

Оффлайн contra

• Jr. Member
  • **
  • Рейтинг: +8/-0
    • Просмотр профиля
« Ответ #1145 : ???? 23, 09, 2016, 11:01:46 am »
А Ви не вважаєте, що несплата за утримання будинку (тіпа квартплата) є своєрідним виявом протесту ...

Ну, якщо я буду так протестувати проти ціни на газ в опалювальний період, то мені здається всім той протест буде пофігу.
А платити більше тисячи грн тільки щоб снігу в квартирі не було це не дуже приємно.

Не коректне порівняння. Протестується не проти ціни, а проти послуг, які "надаються". Газ же ж поставляється... Так шо протестувати то чого?
Це так до слова. І не про це мова.
Є проблема. Її треба вирішити.
Питання хто винен, а хто ні - другорядне. Але розуміння питання провини може й допоможе посприяти порозумінню і вирішенню проблеми, а може й тільки ускладнить.
І взагалі - чого гадати?
Треба вислухати і почути. Сторони.

Оффлайн Alex

• Jr. Member
  • **
    • Просмотр профиля
« Ответ #1146 : ???? 23, 09, 2016, 11:27:00 am »
Не коректне порівняння. Протестується не проти ціни, а проти послуг, які "надаються". Газ же ж поставляється... Так шо протестувати то чого?

Тут варіанти. Мене не влаштовує якість газу. Тому що я сплачую як за якісний висококалорійний, а мені поставляють з низькою віддачею, який коштує набагато дешевше і його треба більше на оплення квартири. Таким чином з мене гроші беруть двічі (з Вас теж). Але протестувати проти ціни на газ собі дорожче.
Договір з ЖЕКом підписан був. Якщо ЖЕК не дотримується пунктів договору, то треба звертатись до суду, а не несплачувати за послуги, які надаються. Погано чи добре це вже інше питання.
В остальному згоден. Треба збиратись і вирішувати як нам далі тут жити.

Оффлайн Taniko

• Newbie
  • *
  • Рейтинг: +7/-2
    • Просмотр профиля
« Ответ #1147 : ???? 23, 09, 2016, 08:13:16 pm »
Хотілося б уточнити: мова іде про відмову ЖЕКу лише щодо 3а?  чи весь будинок (3б і 3в) планують ? Бо ми з 3В лише тільки заключили договір з Жеком, невже відмовляться і від нас?

Оффлайн Alex

• Jr. Member
  • **
    • Просмотр профиля
« Ответ #1148 : ???? 27, 09, 2016, 06:12:34 pm »
Ну вот.... Теперь нам газ отключают. Кто-то очень классно протестует

Оффлайн МУЗУНГУ

• Full Member
  • Рейтинг: +92/-231
  • д.11 кв. 34
    • Просмотр профиля
« Ответ #1149 : ???? 27, 09, 2016, 06:36:46 pm »
А каким боком ЖЭК к газу? Прямые договора с поставщиками услуг. Или чув дзвін....? Газ- знаю что пишут про отключение при непредаставлении доступа к проверке вент каналов. Или и тут #зрада?))

Оффлайн Alex

• Jr. Member
  • **
    • Просмотр профиля
« Ответ #1150 : ???? 27, 09, 2016, 06:42:32 pm »
А каким боком ЖЭК к газу? Прямые договора с поставщиками услуг. Или чув дзвін....? Газ- знаю что пишут про отключение при непредаставлении доступа к проверке вент каналов. Или и тут #зрада?))
ЖЭК не при чем. Есть кто-то кто не предоставил доступ. Подробностей пока не знаю. Просто тут говорилось о том, что возможно люди не платят ЖЭКу в знак протеста. Теперь вот против газа протестуют. Непонятно почему отключают всем.
И почему именно в нашем доме опять. Это ж как "повезло" с некоторыми соседями большинству жильцов, которые платят и живут себе нормально.

Оффлайн Sun

• Jr. Member
  • **
    • Просмотр профиля
« Ответ #1151 : ???? 27, 09, 2016, 07:11:52 pm »
Оголошення про відключення газу по вул.Європейській та Петрівскій 28.09.2016 в зв'язку з ремонтом - облгаз. А ЖЕК під шумок налякати вирішив  :D

Оффлайн Sun

• Jr. Member
  • **
    • Просмотр профиля
« Ответ #1152 : ???? 27, 09, 2016, 07:18:25 pm »
З приводу передачі показників. Ми передаємо щомісяця через сайт 104, інколи телефонують на мобільний - і так передаємо. Для чого ще третій раз передавати при обході? Чи нам робити більше нема чого, як чекати, коли прийдуть по показники? Дивні... Ніби в різні організації передаємо

Оффлайн Alex

• Jr. Member
  • **
    • Просмотр профиля
« Ответ #1153 : ???? 27, 09, 2016, 07:58:47 pm »
З приводу передачі показників. Ми передаємо щомісяця через сайт 104, інколи телефонують на мобільний - і так передаємо. Для чого ще третій раз передавати при обході? Чи нам робити більше нема чого, як чекати, коли прийдуть по показники? Дивні... Ніби в різні організації передаємо
Може жек щось мутить. Не знаю. Але газовщики мають перевіряти лічильники. Не знаю як часто. До мене декілька разів приходили. Але навіть не дивились і не заходили.

Оффлайн Егор

• Jr. Member
  • **
  • Рейтинг: +4/-30
    • Просмотр профиля
« Ответ #1154 : ???? 29, 09, 2016, 06:42:21 am »
Надо выслушать и жэк и инициатов. потом после обдумывания принимать решение. никаких одностлронних переговоров. а интуитивно, ребятки, мы живем в мракобесной консервативной стране с очень проблемным реформированием. хотите приключений на задницу, вперед. не время. можно конечно порыться на форумах осббшников, но мне лично пока некогда, я до сих пор ремонтируюсь. кому есть, благословляю...