Просмотр сообщений

В этом разделе можно просмотреть все сообщения, сделанные этим пользователем.


Сообщения - Sun

Страницы: 1 ... 4 5 [6]
76
ЗУ "Про свободу пересування" говорить про те,що після зняття з реєстрації протягом 10 днів днів треба десь зареєструватися. Також цей закон обмежує вільний вибір місця проживання особам, які не досягли 14-річного віку. На практиці ж можна одночасно знятися з попереднього місця та зареєструватися на новому - в один день. Дитина обов"язково має бути зареєстрована з одним з батьків чи опікунів - виписується одночасно з ними, при чому обоє мають бути присутні (дати згоду)[/size][/size]Плануємо їати у Вишгород наступного тижня по цьому питанню - хто їздив і куди? В сіль.раді сказали їхати в Міграційну службу на Кургузова,3, але ж є ще  Центр надання адмін.послуг в РДА - там ж теж можна зареєструватися? Буду дуже вдячна за підказку  ;) :)

77
То все залежить від того, що в іпотечному договорі вказано - дорослих можна пописувати, а от на рахунок дітей - точно не знаю, мої знайомі не могли прописати неповнолітню дитину у кредитній квартирі.
А взагалі -  не знімуть з  попередньої реєстрації, якщо нема нового місця реєстрації (особливо це стосується дітей)

78
Хотя сейчас нигде не требуют прописку, кажется. ???
Прописка ніби не треба), але краще нехай буде - закривала лікарняного листка в Новопетрівській амбулаторії(чи як там вона називається?), сказали  їхати у Вишгородську ЦРЛ - для отримання дозволу якогось дядька на видачу листка, бо я ж не прописана тут :-\ Жили у Києві в орендованій квартирі не було стільки мороки, як тепер, коли живемо у власній ???

79
Учитывая, что Олово писал в пятницу, про отсутствие воды, то получается, что ее нет уже 3 дня.
[/quote
Води не було майже кожного вечора цього тижня, вчора була зранку... На даний момент на 8 поверсі 100% нема і не було :(

80
У 3а нема взагалі води звідучора, принаймі на верхніх поверхах :'( Це швидше схоже на низький напор, бо у будівельників (знизу) вода є... Або у них вода іде з іншого місця. Вчора біля башні працювали бурильні машини (щось робили?) Економія економією ( хоча це абсурд якийсь), але не дати на вихідні води це вже не економія, а свинство!

81
А було попередження про відсутність води вчора (25.04) і сьогодні? Бо це вже через будь-які рамки виходить - вихідні без води взагалі >:(

82
І чому ви причепилися до Olovo?  :)  Людина, між іншим, витрачає свій час, пише корисні речі, НІКОМУ при цьому  не грубить... І замітьте, у темі Європейська 3А нікого не хвилювало питання реклами послуг електрика...

83
Для выписки больничного,достаточно пойти в местную поликлиннику,но если действительно человек нуждается в помощи специалистов,то обращаться в Вышгородскую районную поликлиннику.
А якщо захворіє дитина - педіатр не прийде? У Києві ми викликали дільничого педіатра, а коли дитині краще -ходили самі у поліклініку... Просто везти дитину з температурою у Вишгород якось не дуже оптимістично  :(

Страницы: 1 ... 4 5 [6]