Квартири

Ціна $
Площа28.5 м2
Ціна $
Площа26.27 м2
Ціна $
Площа26.27 м2
Ціна $
Площа26.41 м2
Ціна $
Площа49.69 м2
Ціна $
Площа30.6 м2

Якщо Ви мрієте про власне житло?
Але не бажаєте витрачати безліч часу на дорогу, то Вишгородський район це саме те, що Вам потрібно.
Комфортне місце для відпочинку і сімейного життя, зумовлене близькістю до столиці, розвиненою інфраструктурою, транспортним сполученням та чудовою природою де можна поєднати роботу та відпочинок.
На ринку нерухомості м. Вишгород та Вишгородського р-ну представлений широкий вибір житла: квартири, котеджі, таун-хауси, дуплекси та земельні ділянки для будівництва. Висока конкуренція між забудовниками дає можливість обрати найкращий варіант саме для Вас, а саме: розташування, планування, матеріали, навіть наявність сусідів.
Перед тим як прийняти важливе рішення у своєму житті, потрібно детально ознайомитися з дозвільною документацією на об’єкт нерухомості, комунікацій, оскільки кожен вид нерухомості має свої технічні характеристики, це допоможе Вам у правильності вибору.
Іноді нам властиво приймати емоційні рішення, не замислюючись про наслідки, але все ж в більшості випадків, ми хочемо знайти логічне і обґрунтоване рішення при вирішенні питання. Купівля нерухомості не виняток, навпаки, перевіряти і думати потрібно в рази ретельніше, адже ризики надто високі. І мрія обзавестися власними метрами може не тільки не здійснитися, а й обернутися розчаруванням і низкою проблем.
На сьогоднішній день все більш потенційних покупців та продавців звертаються до нас за консультацією, щоб бути впевненим в успіху купівлі/продажу без ризиків. Оскільки, ми зобов’язуємося підшукати об’єкт, надати вичерпну консультацію та супутні послуги, а також юридично супроводити клієнта до моменту угоди. Ми пропонуємо Вам, максимально систематизувати та обробити інформацію, про Ваш об’єкт нерухомості або підібрати найбільш прийнятний варіант за Вашим замовленням.
PG-Нерухомість – Ваш помічник в сфері нерухомості!
Нас знають. Нам довіряють. Ми завжди розвиваємося та прагнемо від хорошого до кращого.
Наша місія – це забезпечувати наших клієнтів найпотужнішою зброєю сучасностi – інформацією, яка допомагає прийняти найкращі рішення, що стосуються питань нерухомості та обрати вигiднi варiанти.
Ми прагнемо бути командою «допомоги» власникам нерухомості, потенційним покупцям, орендодавцям і здобувачам оренди, вирішуючи тi чи іншi питання, що стосуються об’єктів нерухомості або пошукових запитів.
Ми допоможемо реальному продавцю зустрітися з реальним покупцем та провести угоду з максимальною вигодою, для обох сторін!